Komunikaty turniejowe

Kalendarz Tenis10 Olsztyn 2015

--------------------------------------

B&M Tennis Club Elbląg

JUNIOR CUP 2015- kalendarz

-----------------------------------

Kalendarz LTT "Laver"

Lubawa

-----------------------------------

Kalendarz Active Giżycko

-----------------------------------

Kalendarz W-MZT

(mazowieckie)

-----------------------------------

Liga Jodłowa Olsztyn

Wspieraj WMZT

Reklama

Sponsorzy

Reklama
Reklama
Reklama

Goście

Naszą witrynę przegląda teraz 15 gości 

Szukaj

Licznik odwiedzin

1033979
dzisiajdzisiaj53
wczorajwczoraj276
ten tydzieńten tydzień867
ten miesiącten miesiąc596
RAZEMRAZEM1033979

WamaSport

Reklama

Wyniki na żywo

Helion Pojedyncza Książka

Książka chwilowo niedostępna.

W Olsztynie na kortach UW-M na plaży Jeziora Kortowskiego odbył się czwarty turniej dla dzieci do 10 lat cyklu Grand-Prix Olsztyna Tenis 10 organizowany przez KS. Budowlani Olsztyn przy wsparciu Prezydenta Miasta Olsztyn. Tym razem udział wzięło 25 młodych adeptów tenisa z Olsztyna, Elbląga, Kętrzyna i Mrągowa. Zgodnie z programem Tenis 10 PZT; graliśmy na skróconym korcie , miękkimi piłkam, w zależności od wieku zawodników.

Do 8 lat; poziom czerwony (gra na małe kara do wygrania 2 tie-breków, „każdy z każdym”)

Wyniki końcowe;

dziewczynki;

1. Lena Węsierska - B&M Elbląg

2. Alicja Kułakowska - Budowlani Olsztyn

3. Oliwia Leśniak - MOSiR Kętrzyn

4. Izabela Teodorowicz - MOSiR Kętrzyn

chłopcy;

1. Trębicki Mikołaj - Budowlani Olsztyn

2. Marciniak Bartek - Budowlani Olsztyn

3. Wysocki Tymoteusz - Budowlani Olsztyn

4. Pasławski Gabriel - Budowlani Olsztyn

Do 9 lat; poziom pomarańczowy (gra na skróconym korcie o wygrania 2 tie-breków, „każdy z każdym”)

Wyniki końcowe

dziewczynki;

1. Sprawka Weronika - B&M Elbląg

2. Sadowsko Julia - Team Mrągowo

3. Bierońska Julia - B&M Elbląg

4. Pogorzelska Zuzanna – Team Mrągowo

chłopcy

1. Werno Aleksander - Team Mrągowo

2. Sowa Jakub - B&M Elbląg

3. Kubiak Maciej - B&M Elbląg

4. Musiałek Marcel Budowlani Olsztyn

5. Ziarkowski Adrian - Team Mrągowo

6. Budzisiak Jakub - B&M Elbląg

Do 10 lat; poziom zielony (gra na całym korcie do wygrania całego seta „każdy z każdym”)

Wyniki końcowe;

dziewczęta;

1. Lewkowicz Julia – MOSiR Kętrzyn

2. Węgrzyn Aleksandra – RP Sport Olsztyn

3. Sadowska Julia - Team Mrągowo

4. Sprawka Weronika - B&M Elbląg

chłopcy; ze względu na udział zawodników z Budowlanych Olsztyn w Finale Talentiady PZT w Poznaniu, zagrali z sobą liderzy rankingu Grand-Prix, cały mecz.;

1. Pieczkowski Olaf RP (Sport Olsztyn) wygrał 6/3 6/1 z

2. Maksymilianem Grygołowiczem (OSW Olsztyn)

Najlepsi zawodnicy w każdej kategorii otrzymali puchary i medale a wszyscy uczestnicy dyplomy.

Teraz w cyklu Grand-Prix nastąpi przerwa wakacyjna a we wrześnu ostatnie dwa turnieje, podsumowujące letnią edycję Grand-Prix Olsztyna Tenis 10 z atrakcyjnymi nagrodami.

Klasyfikacja drużynowa;

B&M Tennis Club Elbląg – trener; Bartosz Kierwiak

KS. Budowlani Olsztyn – trener; Paweł Umbras

ST. Team Mrągowo – trener; Tomasz Warowny

MOSIR Kętrzyn – trener; Mirosław Krzyśków

ST.RP Sport Olsztyn – trener; Roman Pasyniuk

dane/T10/t10.julka.kasuj/640_najlepsi 10 latkowie.jpgdane/T10/t10.julka.kasuj/640_IMG_7000.JPGdane/T10/t10.julka.kasuj/640_IMG_7001.JPGdane/T10/t10.julka.kasuj/640_IMG_7002.JPGdane/T10/t10.julka.kasuj/640_IMG_7004.JPGdane/T10/t10.julka.kasuj/640_IMG_7009.JPGdane/T10/t10.julka.kasuj/640_IMG_7010.JPGdane/T10/t10.julka.kasuj/640_IMG_7011.JPGdane/T10/t10.julka.kasuj/640_IMG_7018.JPGdane/T10/t10.julka.kasuj/640_IMG_7019.JPGdane/T10/t10.julka.kasuj/640_IMG_7021.JPGdane/T10/t10.julka.kasuj/640_IMG_7023.JPGdane/T10/t10.julka.kasuj/640_IMG_7026.JPGdane/T10/t10.julka.kasuj/640_IMG_7027.JPGdane/T10/t10.julka.kasuj/640_IMG_7028.JPGdane/T10/t10.julka.kasuj/640_IMG_7031.JPGdane/T10/t10.julka.kasuj/640_IMG_7033.JPGdane/T10/t10.julka.kasuj/640_IMG_7034.JPGdane/T10/t10.julka.kasuj/640_IMG_7035.JPGdane/T10/t10.julka.kasuj/640_IMG_7036.JPGdane/T10/t10.julka.kasuj/640_IMG_7038.JPGdane/T10/t10.julka.kasuj/640_IMG_7039.JPGdane/T10/t10.julka.kasuj/640_IMG_7056.JPGdane/T10/t10.julka.kasuj/640_IMG_7058.JPGdane/T10/t10.julka.kasuj/640_IMG_7060.JPGdane/T10/t10.julka.kasuj/640_IMG_7063.JPGdane/T10/t10.julka.kasuj/640_IMG_7065.JPGdane/T10/t10.julka.kasuj/640_IMG_7067.JPGdane/T10/t10.julka.kasuj/640_IMG_7071.JPGdane/T10/t10.julka.kasuj/640_IMG_7075.JPGdane/T10/t10.julka.kasuj/640_MOSiR Kętrzyn.JPGdane/T10/t10.julka.kasuj/640_najlepsi zawodnicy.JPGdane/T10/t10.julka.kasuj/640_otwarcie turnieju.JPGdane/T10/t10.julka.kasuj/640_po dekoracji.JPGdane/T10/t10.julka.kasuj/640_przed dekoracją.JPGdane/T10/t10.julka.kasuj/640_przed turniejem.JPGdane/T10/t10.julka.kasuj/640_wspólne zdjęcie.JPG

Sędziowali juniorzy KS. Budowlani; Martyna Sikora, Adrianna Wilczewska i Monika Górka

Dyrektor turnieju; Mirosław Umbras

Aktywny wypoczynek, jezioro (8-10 osób)

Reklama
Reklama

Ze Świata

  • Skrót meczu Radawńska - Linette
    Rozstawiona z "15" Agnieszka Radwańska pokonała Magdę Linette 6:3, 6:2 w drugiej rundzie turnieju tenisowego US Open na kortach twardych w Nowym Jorku. Był to siódmy w historii "polski" mecz singlowy w Wielkim Szlemie.
  • US Open: druga runda na zakończenie kariery Mardy'ego Fisha
    Mardy Fish przegrał z rozstawionym z "18" Hiszpanem Feliciano Lopezem 6:2, 3:6, 6:1, 5:7, 3:6 w drugiej rundzie wielkoszlemowego US Open. 33-letni amerykański tenisista, który w ostatnich latach rzadko brał udział w rywalizacji, tym spotkaniem zakończył karierę.
  • US Open: Agnieszka Radwańska lepsza od Magdy Linette w drugiej rundzie US Open
    Agnieszka Radwańska (15. WTA) pokonała Magdę Linette (91. WTA) 6:3, 6:2 w drugiej rundzie wielkoszlemowego US Open. Górę wzięło doświadczenie i większe umiejętności polskiej rakiety numer jeden, ale młodsza o trzy lata poznanianka nie musi się wstydzić swojego występu. Kolejną rywalką krakowianki będzie rozstawiona z "19" Amerykanka Madison Keys.

Copyright Warmińsko-Mazurski Związek Tenisowy © 2013. All Rights Reserved.