Komunikaty turniejowe

Warmińsko-Mazurska

LIGA TENISA "ALT"

---------------------------------------------

RANKING Tenis 10

i Green Tour

.....................................................

Najbliższy termin Tenis 10

i Green Tour to

17.09.2017

------------------------

- niedziela godz. 11.00

do 9 lat

-------------------------

-  niedziela godz. 13,00
do 8 lat

-------------------------

- niedziela godz. 13,00
GREEN TOUR; do 12 lat

--------------------------------------------

GREEN-TOUR do 10/12 lat

Regulamin/Ranking

Tenis 10

Ranking do 9 i 8 lat

Wspieraj WMZT

Reklama

Sponsorzy

Reklama
Reklama

Goście

Naszą witrynę przegląda teraz 32 gości 

Szukaj

Licznik odwiedzin

1268969
dzisiajdzisiaj442
wczorajwczoraj500
ten tydzieńten tydzień1789
ten miesiącten miesiąc9388
RAZEMRAZEM1268969

WamaSport

Reklama

Wyniki na żywo

W Olsztynie na kortach UW-M na plaży Jeziora Kortowskiego odbył się czwarty turniej dla dzieci do 10 lat cyklu Grand-Prix Olsztyna Tenis 10 organizowany przez KS. Budowlani Olsztyn przy wsparciu Prezydenta Miasta Olsztyn. Tym razem udział wzięło 25 młodych adeptów tenisa z Olsztyna, Elbląga, Kętrzyna i Mrągowa. Zgodnie z programem Tenis 10 PZT; graliśmy na skróconym korcie , miękkimi piłkam, w zależności od wieku zawodników.

Do 8 lat; poziom czerwony (gra na małe kara do wygrania 2 tie-breków, „każdy z każdym”)

Wyniki końcowe;

dziewczynki;

1. Lena Węsierska - B&M Elbląg

2. Alicja Kułakowska - Budowlani Olsztyn

3. Oliwia Leśniak - MOSiR Kętrzyn

4. Izabela Teodorowicz - MOSiR Kętrzyn

chłopcy;

1. Trębicki Mikołaj - Budowlani Olsztyn

2. Marciniak Bartek - Budowlani Olsztyn

3. Wysocki Tymoteusz - Budowlani Olsztyn

4. Pasławski Gabriel - Budowlani Olsztyn

Do 9 lat; poziom pomarańczowy (gra na skróconym korcie o wygrania 2 tie-breków, „każdy z każdym”)

Wyniki końcowe

dziewczynki;

1. Sprawka Weronika - B&M Elbląg

2. Sadowsko Julia - Team Mrągowo

3. Bierońska Julia - B&M Elbląg

4. Pogorzelska Zuzanna – Team Mrągowo

chłopcy

1. Werno Aleksander - Team Mrągowo

2. Sowa Jakub - B&M Elbląg

3. Kubiak Maciej - B&M Elbląg

4. Musiałek Marcel Budowlani Olsztyn

5. Ziarkowski Adrian - Team Mrągowo

6. Budzisiak Jakub - B&M Elbląg

Do 10 lat; poziom zielony (gra na całym korcie do wygrania całego seta „każdy z każdym”)

Wyniki końcowe;

dziewczęta;

1. Lewkowicz Julia – MOSiR Kętrzyn

2. Węgrzyn Aleksandra – RP Sport Olsztyn

3. Sadowska Julia - Team Mrągowo

4. Sprawka Weronika - B&M Elbląg

chłopcy; ze względu na udział zawodników z Budowlanych Olsztyn w Finale Talentiady PZT w Poznaniu, zagrali z sobą liderzy rankingu Grand-Prix, cały mecz.;

1. Pieczkowski Olaf RP (Sport Olsztyn) wygrał 6/3 6/1 z

2. Maksymilianem Grygołowiczem (OSW Olsztyn)

Najlepsi zawodnicy w każdej kategorii otrzymali puchary i medale a wszyscy uczestnicy dyplomy.

Teraz w cyklu Grand-Prix nastąpi przerwa wakacyjna a we wrześnu ostatnie dwa turnieje, podsumowujące letnią edycję Grand-Prix Olsztyna Tenis 10 z atrakcyjnymi nagrodami.

Klasyfikacja drużynowa;

B&M Tennis Club Elbląg – trener; Bartosz Kierwiak

KS. Budowlani Olsztyn – trener; Paweł Umbras

ST. Team Mrągowo – trener; Tomasz Warowny

MOSIR Kętrzyn – trener; Mirosław Krzyśków

ST.RP Sport Olsztyn – trener; Roman Pasyniuk

dane/T10/t10.julka.kasuj/640_najlepsi 10 latkowie.jpgdane/T10/t10.julka.kasuj/640_IMG_7000.JPGdane/T10/t10.julka.kasuj/640_IMG_7001.JPGdane/T10/t10.julka.kasuj/640_IMG_7002.JPGdane/T10/t10.julka.kasuj/640_IMG_7004.JPGdane/T10/t10.julka.kasuj/640_IMG_7009.JPGdane/T10/t10.julka.kasuj/640_IMG_7010.JPGdane/T10/t10.julka.kasuj/640_IMG_7011.JPGdane/T10/t10.julka.kasuj/640_IMG_7018.JPGdane/T10/t10.julka.kasuj/640_IMG_7019.JPGdane/T10/t10.julka.kasuj/640_IMG_7021.JPGdane/T10/t10.julka.kasuj/640_IMG_7023.JPGdane/T10/t10.julka.kasuj/640_IMG_7026.JPGdane/T10/t10.julka.kasuj/640_IMG_7027.JPGdane/T10/t10.julka.kasuj/640_IMG_7028.JPGdane/T10/t10.julka.kasuj/640_IMG_7031.JPGdane/T10/t10.julka.kasuj/640_IMG_7033.JPGdane/T10/t10.julka.kasuj/640_IMG_7034.JPGdane/T10/t10.julka.kasuj/640_IMG_7035.JPGdane/T10/t10.julka.kasuj/640_IMG_7036.JPGdane/T10/t10.julka.kasuj/640_IMG_7038.JPGdane/T10/t10.julka.kasuj/640_IMG_7039.JPGdane/T10/t10.julka.kasuj/640_IMG_7056.JPGdane/T10/t10.julka.kasuj/640_IMG_7058.JPGdane/T10/t10.julka.kasuj/640_IMG_7060.JPGdane/T10/t10.julka.kasuj/640_IMG_7063.JPGdane/T10/t10.julka.kasuj/640_IMG_7065.JPGdane/T10/t10.julka.kasuj/640_IMG_7067.JPGdane/T10/t10.julka.kasuj/640_IMG_7071.JPGdane/T10/t10.julka.kasuj/640_IMG_7075.JPGdane/T10/t10.julka.kasuj/640_MOSiR Kętrzyn.JPGdane/T10/t10.julka.kasuj/640_najlepsi zawodnicy.JPGdane/T10/t10.julka.kasuj/640_otwarcie turnieju.JPGdane/T10/t10.julka.kasuj/640_po dekoracji.JPGdane/T10/t10.julka.kasuj/640_przed dekoracją.JPGdane/T10/t10.julka.kasuj/640_przed turniejem.JPGdane/T10/t10.julka.kasuj/640_wspólne zdjęcie.JPG

Sędziowali juniorzy KS. Budowlani; Martyna Sikora, Adrianna Wilczewska i Monika Górka

Dyrektor turnieju; Mirosław Umbras

Kupuj w Tyger

Sponsor turniejów Tenis 10 w Olsztynie

 

Zamawiając u nas, możliwe dodatkowe rabaty.

Odbiór w Olsztynie (Olimpijska 9a- korty tenisowe),

lub Mrągowie,

nie płacisz za przesyłkę.

Serwis rakiet. Profesjonalny naciąg premium monofilament zaprojektowany przez Robina Soderlinga. PRAWDOPODOBNIE NAJLEPSZY NACIĄG TENISOWY W EUROPIE!

Tel. 506 144 149

Mail. admin@tenis.mazury.pl

 

Ze Świata

Copyright Warmińsko-Mazurski Związek Tenisowy © 2013. All Rights Reserved.