Komunikaty turniejowe

---------------------------------------------

RANKING Tenis 10

i Green Tour

.....................................................

Najbliższy termin Tenis 10

-------------------------

22.09.2018

- sobota godz.13.00

do 9 lat

-----------------------

GREEN TOUR; do 14 lat

15.09.2018

- sobota godz. 13.00

--------------------------------------------

GREEN-TOUR do 14 lat

Regulamin/Ranking

Tenis 10

Ranking do 9 i 8 lat

Wspieraj WMZT

Reklama

Sponsorzy

Reklama
Reklama

Goście

Naszą witrynę przegląda teraz 28 gości 

Szukaj

Licznik odwiedzin

1436662
dzisiajdzisiaj23
wczorajwczoraj618
ten tydzieńten tydzień641
ten miesiącten miesiąc10952
RAZEMRAZEM1436662

WamaSport

Reklama

W Radomiu zakończył się w piatek (25 maja)  Międzynarodowy Turniej cyklu Tennis Europe w kategorii kadetów (U16). Znakomicie spisała się zawodniczka KT Jakubowo Olsztyn Weronika Ejsmont, która znalazła się w dwóch finałach. W decydującej grze przegrała z Zuzanną Szczepańską (Goplania Inowrocław). W deblu też była w finale. Gabriel Matuszewski (KT Matuszewski Stawiguda) - jeszcze młodzik, osiągnął ćwierćfinał.

wyniki

 

Kadetki

Gra pojedyncza

Weronika Ejsmont (KT Jakubowo Olsztyn)

I runda

- Karolina Mazurek (Advantage Bielsko Biała) 6:1 6:4

II runda

- Maja Bajorek (Grzegórzecki Kraków) 6:2 7:6(5)

Ćwierćfinał

- Martyna Zaremba (DeSki Warszawa) 6:1 6:0

Półfinał

- Ewa Samberger (Pol-Start Lublin) 2:6 6:3 6:0

Finał

- Zuzanna Szczepańska (Goplania Inowrocław) 1:6 4:6

Gra podwójna

Weronika Ejsmont (KT Jakubowo Olsztyn)/Zuzanna Szczepańska (Goplania Inowrocław)

Ćwierćfinał

- Ewa Samberger (Pos-Start Lublin)/Oliwia Syczuk (Krakowski KS Olsza) 6:3 6:4

Półfinał

- Olga Gołaś (Szczecińska Akademia Tenisa)/Lena Takmadżan (MKS Stalowa Wola) 6:3 3:6 10:8

Finał

- Karolina Bartusek (Mostostal zabrze)/Karina Gustowska (Adventage Bielsko Biała)  3:6 4:6

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kadeci

Gra pojedyncza

Gabriel Matuszewski (KT Matuszewski Stawiguda)/

I runda

- Mateusz Kułakowski (Tenis Pro Koszalin) 6:4 6:4

II runda

- Ugnius Biskauskas (Litwa) 3:6 6:2 7:5

Ćwierćfinał

- Szymon Kielan (PKT Pabianice) 2:6 6:4 1:6

Gra podwójna

Gabriel Matuszewski (KT Matuszewski Stawiguda)/Michał Dziedzic (Mera Warszawa)

I runda

- Daniel Mańkowski/Piotr Strzałkowski (Mera Warszawa) 2:6 1:6

Kupuj w Tyger

Sponsor turniejów Tenis 10 w Olsztynie

 

Zamawiając u nas, możliwe dodatkowe rabaty.

Odbiór w Olsztynie (Olimpijska 9a- korty tenisowe),

lub Mrągowie,

nie płacisz za przesyłkę.

Serwis rakiet. Profesjonalny naciąg premium monofilament zaprojektowany przez Robina Soderlinga. PRAWDOPODOBNIE NAJLEPSZY NACIĄG TENISOWY W EUROPIE!

Tel. 506 144 149

Mail. admin@tenis.mazury.pl

 

Ze Świata

Copyright Warmińsko-Mazurski Związek Tenisowy © 2013. All Rights Reserved.