Komunikaty turniejowe

---------------------------------------------

RANKING Tenis 10

i Green Tour

.....................................................

Najbliższy termin Tenis 10

-------------------------

22.09.2018

- sobota godz.13.00

do 9 lat

-----------------------

GREEN TOUR; do 14 lat

15.09.2018

- sobota godz. 13.00

--------------------------------------------

GREEN-TOUR do 14 lat

Regulamin/Ranking

Tenis 10

Ranking do 9 i 8 lat

Wspieraj WMZT

Reklama

Sponsorzy

Reklama
Reklama

Goście

Naszą witrynę przegląda teraz 40 gości 

Szukaj

Licznik odwiedzin

1436667
dzisiajdzisiaj28
wczorajwczoraj618
ten tydzieńten tydzień646
ten miesiącten miesiąc10957
RAZEMRAZEM1436667

WamaSport

Reklama

najlepsi; kategoria pomarańczowa: Ania Tunkiewicz (SetPoint Olsztyn), kategoria zielona; Anastazja Kuś (Budowlani Olsztyn)

 

Kolejność, kategoria pomarańczowa:

1. Ania Tunkiewicz (SetPoint Olsztyn)
2. Alec Fereniec (Mrągowo)
3. Emil Drobko (Słupsk)
4. Olivier Wróbel (CTZ Wróbel Olsztyn)
5. Kuba Stefanowicz (Budowlani Olsztyn)
6. Maria Pankau (Iława)
7. Tadeusz Boguszewicz (TTZ Iława)
kategoria zielona Green Tour;


1. Anastazja Kuś (Budowlani Olsztyn)
2. Jakub Mądry (SetPoint Olsztyn)
3. Łukasz Soliwoda (SetPoint Olsztyn)
4. Filip Kalinowski (Budowlani Olsztyn)
5. Bartosz Chodkowski (SetPoint Olsztyn)
6. Szymon Warykiewicz (Budowlani Olsztyn)
7. Julia Jaskólska (KT Matuszewski Stawiguda)
8. Michalina Dziemianowicz (KT Matuszewski Stawiguda)
9. Natalia Łosko (Jakubowo Olsztyn)
10. Nina raukuć (Jakubowo Olsztyn)

Kupuj w Tyger

Sponsor turniejów Tenis 10 w Olsztynie

 

Zamawiając u nas, możliwe dodatkowe rabaty.

Odbiór w Olsztynie (Olimpijska 9a- korty tenisowe),

lub Mrągowie,

nie płacisz za przesyłkę.

Serwis rakiet. Profesjonalny naciąg premium monofilament zaprojektowany przez Robina Soderlinga. PRAWDOPODOBNIE NAJLEPSZY NACIĄG TENISOWY W EUROPIE!

Tel. 506 144 149

Mail. admin@tenis.mazury.pl

 

Ze Świata

Copyright Warmińsko-Mazurski Związek Tenisowy © 2013. All Rights Reserved.