Komunikaty turniejowe

---------------------------------------------

RANKING Tenis 10

i Green Tour

.....................................................

Najbliższy termin Tenis 10

i Green Tour to 09.2018

------------------------

- sobota godz. 11.00

do 8 lat

-------------------------

-  sobota godz. 13.00
do 10 lat

-------------------------

- niedziela godz.11.00

do 9 lat

-----------------------

GREEN TOUR; do 14 lat

- niedziela godz. 13.00

--------------------------------------------

GREEN-TOUR do 14 lat

Regulamin/Ranking

Tenis 10

Ranking do 9 i 8 lat

Wspieraj WMZT

Reklama

Sponsorzy

Reklama
Reklama

Goście

Naszą witrynę przegląda teraz 43 gości 

Szukaj

Licznik odwiedzin

1401650
dzisiajdzisiaj9
wczorajwczoraj698
ten tydzieńten tydzień3164
ten miesiącten miesiąc11905
RAZEMRAZEM1401650

WamaSport

Reklama

W Gdańsku (korty GAT) zakończył się w niedzielę (18 lutego) Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Młodziczek (U14) Puchar BMC. Świetnie wypadła Aleksandra Głowacka. Zawodniczka Budowlanych Olsztyn wygrała rywalizację singlistek, triumfowała też w deblu grając z Hanią Jankowską (TT B&M Elbląg). W grze pojedynczej Leticia Matuszewski ze Stawigudy dotarła do ćwierćfinału, gdzie trafiła na olsztyniankę.

Wyniki

Gra pojedyncza młodziczek

Aleksandra Głowacka (Budowlani Olsztyn)

I runda

- wolny los

II runda

- Maja Ciesielska (Tenis Klub Toruń) 6:0 6:2

Ćwierćfinał

- Leticia Matuszewski (KT Matuszewski Stawiguda) 6;4 6:4

Półfinał

- Olivia Brgler (Górnik Bytom) 6:4 6:3

Finał

- Natalia Jagieło (GAT Gdańsk) ret

Leticia Matuszewski (KT Matuszewski Stawiguda)

I runda

- Wiktoria Kuczyńska (Olimpia Poznań) 6;3 5:7 6:0

II runda

- Nelli Witkowska (AT Mastsrs Radom) 6:2 6:2

Ćwierćfinał

- Aleksandra Głowacka (Budowlani Olsztyn) 2:6 4:6

Hania Jankowska (TT B&M Elbląg)

I runda

Viyaleta Trufanova (GAT Gdańsk) 6:2 6:2

II runda

- Olivia Bergler (Górnik Bytom) 1:6 3:6

Gra podwójna młodziczek

Aleksandra Głowacka (Budowlani Olsztyn/ Hania Jankowska (TT B&M Elbląg)

I runda

-Julia Musiał (Arka Gdynia)/\ Viyaleta Trufanova (GAT Gdańsk) 6:0 6:0

Półfinał

- Roksana Fraczek (Kujawsko-Pomorskie)/Weronika Janiszek (STK Sopot) 4:6 6:4 10:2

Finał

- Adrianna Chyl (STT Szczecinek)/Julia Skarżńska (Advantage Bielsko Biała) 6:4 6:3

Leticia Matuszewski (KT Maruszewski Stawiguda)/Wiktoria Kuczyńska (Olimpia Poznań)

I runda

- Roksana Fraczek (Kujawsko-Pomorskie)/Weronika Janiszek (STK Sopot) 0:6 3;6

Tenisowe Wakacje na Olimpijskiej w Olsztynie

Kupuj w Tyger

Sponsor turniejów Tenis 10 w Olsztynie

 

Zamawiając u nas, możliwe dodatkowe rabaty.

Odbiór w Olsztynie (Olimpijska 9a- korty tenisowe),

lub Mrągowie,

nie płacisz za przesyłkę.

Serwis rakiet. Profesjonalny naciąg premium monofilament zaprojektowany przez Robina Soderlinga. PRAWDOPODOBNIE NAJLEPSZY NACIĄG TENISOWY W EUROPIE!

Tel. 506 144 149

Mail. admin@tenis.mazury.pl

 

Ze Świata

  • WTA w Gstaad: awans Alize Cornet do półfinału
    Rozstawiona z numerem jeden Alize Cornet awansowała do półfinału tenisowego turnieju WTA w szwajcarskim Gstaad (pula nagród 250 tys. dol.). W najciekawiej zapowiadającym się ćwierćfinale Francuzka pokonała Australijkę Samanthę Stosur (nr 5.) 6:4, 7:6 (7-2).
  • ATP w Bastad: "szczęśliwy przegrany" w półfinale
    Henri Laaksonen awansował do półfinału turnieju ATP w szwedzkim Bastad. 26-letni szwajcarski tenisista, który w imprezie znalazł się jako "szczęśliwy przegrany" z kwalifikacji, pokonał w piątek Włocha Simone Bolellego 3:6, 6:2, 6:4.
  • Mariusz Fyrstenberg: ten turniej wiele razy pomagał Polakom
    Co najmniej czterech Polaków weźmie udział w Sopot Open, który rozpocznie się 28 lipca. „Sopocki turniej wiele razy pomagał naszym tenisistom w karierze i mam nadzieję, że teraz będzie podobnie” – powiedział główny organizator Challengera ATP Mariusz Fyrstenberg.

Copyright Warmińsko-Mazurski Związek Tenisowy © 2013. All Rights Reserved.