Komunikaty turniejowe

TIEBREAKOWY TURNIEJ

SENIORÓW DABRO CUP

2017/2018

---------------------------------------------

RANKING Tenis 10

i Green Tour

.....................................................

Najbliższy termin Tenis 10

i Green Tour to

21-22.04.2018

------------------------

- sobota godz. 11.00

do 8 lat

-------------------------

-  sobota godz. 13.00
do 9 lat

-------------------------

- niedziela godz. 13.00
GREEN TOUR; do 12 lat

--------------------------------------------

GREEN-TOUR do 10/12 lat

Regulamin/Ranking

Tenis 10

Ranking do 9 i 8 lat

Wspieraj WMZT

Reklama

Sponsorzy

Reklama
Reklama

Goście

Naszą witrynę przegląda teraz 34 gości 

Szukaj

Licznik odwiedzin

1359014
dzisiajdzisiaj372
wczorajwczoraj319
ten tydzieńten tydzień1703
ten miesiącten miesiąc8558
RAZEMRAZEM1359014

WamaSport

Reklama

Wyniki na żywo

W Gdańsku (korty GAT) zakończył się w niedzielę (18 lutego) Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Młodziczek (U14) Puchar BMC. Świetnie wypadła Aleksandra Głowacka. Zawodniczka Budowlanych Olsztyn wygrała rywalizację singlistek, triumfowała też w deblu grając z Hanią Jankowską (TT B&M Elbląg). W grze pojedynczej Leticia Matuszewski ze Stawigudy dotarła do ćwierćfinału, gdzie trafiła na olsztyniankę.

Wyniki

Gra pojedyncza młodziczek

Aleksandra Głowacka (Budowlani Olsztyn)

I runda

- wolny los

II runda

- Maja Ciesielska (Tenis Klub Toruń) 6:0 6:2

Ćwierćfinał

- Leticia Matuszewski (KT Matuszewski Stawiguda) 6;4 6:4

Półfinał

- Olivia Brgler (Górnik Bytom) 6:4 6:3

Finał

- Natalia Jagieło (GAT Gdańsk) ret

Leticia Matuszewski (KT Matuszewski Stawiguda)

I runda

- Wiktoria Kuczyńska (Olimpia Poznań) 6;3 5:7 6:0

II runda

- Nelli Witkowska (AT Mastsrs Radom) 6:2 6:2

Ćwierćfinał

- Aleksandra Głowacka (Budowlani Olsztyn) 2:6 4:6

Hania Jankowska (TT B&M Elbląg)

I runda

Viyaleta Trufanova (GAT Gdańsk) 6:2 6:2

II runda

- Olivia Bergler (Górnik Bytom) 1:6 3:6

Gra podwójna młodziczek

Aleksandra Głowacka (Budowlani Olsztyn/ Hania Jankowska (TT B&M Elbląg)

I runda

-Julia Musiał (Arka Gdynia)/\ Viyaleta Trufanova (GAT Gdańsk) 6:0 6:0

Półfinał

- Roksana Fraczek (Kujawsko-Pomorskie)/Weronika Janiszek (STK Sopot) 4:6 6:4 10:2

Finał

- Adrianna Chyl (STT Szczecinek)/Julia Skarżńska (Advantage Bielsko Biała) 6:4 6:3

Leticia Matuszewski (KT Maruszewski Stawiguda)/Wiktoria Kuczyńska (Olimpia Poznań)

I runda

- Roksana Fraczek (Kujawsko-Pomorskie)/Weronika Janiszek (STK Sopot) 0:6 3;6

Kupuj w Tyger

Sponsor turniejów Tenis 10 w Olsztynie

 

Zamawiając u nas, możliwe dodatkowe rabaty.

Odbiór w Olsztynie (Olimpijska 9a- korty tenisowe),

lub Mrągowie,

nie płacisz za przesyłkę.

Serwis rakiet. Profesjonalny naciąg premium monofilament zaprojektowany przez Robina Soderlinga. PRAWDOPODOBNIE NAJLEPSZY NACIĄG TENISOWY W EUROPIE!

Tel. 506 144 149

Mail. admin@tenis.mazury.pl

 

Ze Świata

  • WTA w Zhengzhou: dwie Chinki zagrają w finale
    Reprezentantki gospodarzy wystąpią w finale tenisowego turnieju WTA w chińskim Zhengzhou (pula nagród 125 tys. dolarów). Naprzeciw siebie w decydującym meczu staną Yafan Wang i Saisai Zheng.
  • Roger Federer na liście stu najbardziej wpływowych osób globu magazynu "Time"
    Szwajcarski tenisista Roger Federer jest jednym z sześciu sportowców, którzy trafili na listę stu najbardziej wpływowych osób świata magazynu "Time". Znalazł się także na okładce, a jego sylwetkę przedstawił na łamach słynny informatyk i filantrop Bill Gates.
  • ATP w Monte Carlo: Rafael Nadal w półfinale
    Lider światowego rankingu tenisistów Hiszpan Rafael Nadal awansował do półfinału turnieju ATP Masters 1000 na ziemnych kortach w Monte Carlo. W piątek pokonał rozstawionego z "piątką" Austriaka Dominica Thiema 6:0, 6:2.

Copyright Warmińsko-Mazurski Związek Tenisowy © 2013. All Rights Reserved.